RNCE0402DTC14K0
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC14K0
RNCE0402DTC14K0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 14KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability