RNCE0402DTC137K
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC137K
RNCE0402DTC137K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 137KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability