RNCE0402DTC11R0
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC11R0
RNCE0402DTC11R0
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 11Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability