RNCE0402DTC110R
SEI Stackpole
708-RNCE0402DTC110R
RNCE0402DTC110R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 110Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.005 Hi Temp/Stability