RNCE0402BTE887R
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTE887R
RNCE0402BTE887R
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 887Ohms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability