RNCE0402BTE40K2
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTE40K2
RNCE0402BTE40K2
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 40.2KOhms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability