RNCE0402BTE2K87
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTE2K87
RNCE0402BTE2K87
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.87KOhms 0402 25ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability