RNCE0402BTC34R8
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC34R8
RNCE0402BTC34R8
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 34.8Ohms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability