RNCE0402BTC2K67
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC2K67
RNCE0402BTC2K67
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 2.67KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability