RNCE0402BTC22K6
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC22K6
RNCE0402BTC22K6
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 22.6KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability