RNCE0402BTC1K05
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC1K05
RNCE0402BTC1K05
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 1.05KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability