RNCE0402BTC133K
SEI Stackpole
708-RNCE0402BTC133K
RNCE0402BTC133K
Mfr.:
Description:
Thin Film Resistors - SMD 133KOhms 0402 50ppm 1/16W 50V 0.001 Hi Temp/Stability