RMWA1225FT243K
SEI Stackpole
708-RMWA1225FT243K
RMWA1225FT243K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 243kOhm 1225 2W 1% 100ppm Wide Terminal AEC-Q200