RMEF2512FT360K
SEI Stackpole
708-RMEF2512FT360K
RMEF2512FT360K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES Pb Free, 2512, 360 Kohm, 1%, 1W
RMEF
360 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)