RMEF2512FT158K
SEI Stackpole
708-RMEF2512FT158K
RMEF2512FT158K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES Pb Free, 2512, 158 Kohm, 1%, 1W
RMEF
158 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)