RMCW1020JT100R
SEI Stackpole
708-RMCW1020JT100R
RMCW1020JT100R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 1020, 100 ohm, 5%, 1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Reel
RMCW
100 Ohms
1 W
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1020 (Reversed)
2550 (Reversed)
2.5 mm (0.098 in)
5 mm (0.197 in)
0.55 mm (0.022 in)