RMCS1210FT21R5
SEI Stackpole
708-RMCS1210FT21R5
RMCS1210FT21R5
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 1210, 21.5 ohm, 1%, 0.33W
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
RMCS
21.5 Ohms
330 mW (1/3 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)