RMCS0402FT3M30
SEI Stackpole
708-RMCS0402FT3M30
RMCS0402FT3M30
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, AS, 0402, 3.3 Mohm, 1%, 0.0625W
Factory Lead Time:
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
RMCS
3.3 MOhms
63 mW (1/16 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
50 V
0402
1 mm (0.039 in)
0.5 mm (0.02 in)
0.35 mm (0.014 in)