RMCP2010JT430K
SEI Stackpole
708-RMCP2010JT430K
RMCP2010JT430K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2010, 430 Kohm, 5%, 1W
RMCF_RMCP
430 kOhms
1 W
5 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
400 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)