RMCF2512FT16K9
SEI Stackpole
708-RMCF2512FT16K9
RMCF2512FT16K9
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2512, 16.9 Kohm, 1%, 1W
RMCF
16.9 kOhms
1 W
1 %
+ 155 C
200 V
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)