RMCF2010FT26K1
SEI Stackpole
708-RMCF2010FT26K1
RMCF2010FT26K1
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2010, 26.1 Kohm, 1%, 0.75W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
RMCF
26.1 kOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
+ 155 C
200 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)