RMCF2010FT1M00
SEI Stackpole
708-RMCF2010FT1M00
RMCF2010FT1M00
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1MOhms 2010 0.75W 1% Std Power AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 6.758
Stock:
6.758 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMCF
1 MOhms
750 mW (3/4 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
2010
5 mm (0.197 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.55 mm (0.022 in)