RMCF1210FT133R
SEI Stackpole
708-RMCF1210FT133R
RMCF1210FT133R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 1210, 133 ohm, 1%, 0.5W
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RMCF
133 Ohms
500 mW (1/2 W)
1 %
- 55 C
+ 155 C
200 V
1210
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)