RMCF1206JT24K0
SEI Stackpole
708-RMCF1206JT24K0
RMCF1206JT24K0
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 1206, 24 Kohm, 5%, 0.25W
ECAD Model:
Availability
Stock:
85.000 Can Dispatch in 20 Days
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RMCF
24 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.2 mm (0.047 in)
0.55 mm (0.022 in)