RMCF0805FT1K21
SEI Stackpole
708-RMCF0805FT1K21
RMCF0805FT1K21
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD 1.21KOhms 0805 0.125W 1% Std Power AEC-Q200
ECAD Model:
In Stock: 27.034
Stock:
27.034 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Reel
Cut Tape
MouseReel
RMCF
1.21 kOhms
125 mW (1/8 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
150 V
0805
2 mm (0.079 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.5 mm (0.02 in)