RMCF01005FT330R
SEI Stackpole
708-RMCF01005FT330R
RMCF01005FT330R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 01005, 330 ohm, 1%, 0.03W
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 10000   Multiples: 10000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RMCF
330 Ohms
30 mW (1/32 W)
1 %
200 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
15 V
01005
0.4 mm (0.016 in)
0.2 mm (0.008 in)
0.13 mm (0.005 in)