RGC2010DTC150K
SEI Stackpole
708-RGC2010DTC150K
RGC2010DTC150K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 2010, 150 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.75W
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RGC
150 kOhms
750 mW (3/4 W)
0.5 %
+ 155 C
200 V
2010
5 mm (0.197 in)
2.5 mm (0.098 in)
0.55 mm (0.022 in)