RGC0603DTC105K
SEI Stackpole
708-RGC0603DTC105K
RGC0603DTC105K
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, 0603, 105 Kohm, 0.5%, 50 ppm, 0.1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
RGC
105 kOhms
100 mW (1/10 W)
0.5 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
75 V
0603
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.45 mm (0.018 in)