MLFM25FTC180R
SEI Stackpole
708-MLFM25FTC180R
MLFM25FTC180R
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 180 ohm, 1%, 50 ppm, 0.4W
MLF_MLFM
180 Ohms
400 mW
1 %
10 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.5 mm