MLFM1JTC470R
SEI Stackpole
708-MLFM1JTC470R
MLFM1JTC470R
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 470 ohm, 5%, 50 ppm, 1W
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
RoHS:
MLF_MLFM
470 Ohms
1 W
5 %
+ 155 C
350 V
MELF 0207
2.2 mm
5.9 mm