MLFA25JTD82K0
SEI Stackpole
708-MLFA25JTD82K0
MLFA25JTD82K0
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 82 Kohm, 5%, 100 ppm, 0.4W
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
RoHS:
MLFA
82 kOhms
400 mW
5 %
10 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.7 mm
3.5 mm