MLFA1FTC75R0
SEI Stackpole
708-MLFA1FTC75R0
MLFA1FTC75R0
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 75 ohm, 1%, 50 ppm, 1W
Factory Lead Time:
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
RoHS:
MLFA
75 Ohms
1 W
1 %
+ 155 C
200 V
MELF 0207
2.9 mm
5.9 mm