MLF14FTC5K11
SEI Stackpole
708-MLF14FTC5K11
MLF14FTC5K11
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 5.11 Kohm, 1%, 50 ppm, 0.25W
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
RoHS:
MLF_MLFM
5.11 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.5 mm