MLF14FTC2K40
SEI Stackpole
708-MLF14FTC2K40
MLF14FTC2K40
Mfr.:
Description:
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 2.4Kohm, 1%, 50 ppm, 0.25W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: MELF Resistors
RoHS:
MLF_MLFM
2.4 kOhms
250 mW (1/4 W)
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
MELF 0204
1.4 mm
3.5 mm