FRC2512JT560R
SEI Stackpole
708-FRC2512JT560R
FRC2512JT560R
Mfr.:
Description:
Thick Film Resistors - SMD RES, FUSING, 2512, 560 ohm, 5%, 1W
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
18 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Thick Film Resistors - SMD
RoHS:
Reel
FRC
560 Ohms
1 W
5 %