CSRT2512FTR750-UP
SEI Stackpole
708-CSRT2512FTR750UP
CSRT2512FTR750-UP
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD RES, CS, 2512, 0.75 ohm, 1%, 3.5W
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Reel
CSRT
750 mOhms
3.5 W
1 %
50 PPM / C
2512
6.3 mm (0.248 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.7 mm (0.028 in)