CSR1225FTR840
SEI Stackpole
708-CSR1225FTR840
CSR1225FTR840
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD RES CS, 1225, 0.84 ohm, 1%, 3W
Factory Lead Time:
17 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Reel
CSR
840 mOhms
3 W
1 %
100 PPM / C
1225 (Reversed)
3263 (Reversed)
3.2 mm (0.126 in)
6.45 mm (0.254 in)
0.9 mm (0.035 in)