CSNL2010FT50L0
SEI Stackpole
708-CSNL2010FT50L0
CSNL2010FT50L0
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.05Ohms 2010 1.5W 1% Metal Plate
ECAD Model:
In Stock: 3.987
Stock:
3.987 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
CSNL
50 mOhms
1.5 W
1 %
50 PPM / C
2010
5.08 mm (0.2 in)
2.54 mm (0.1 in)
0.65 mm (0.026 in)