CSM2512FT50L0
SEI Stackpole
708-CSM2512FT50L0
CSM2512FT50L0
Mfr.:
Description:
Current Sense Resistors - SMD 0.05Ohms 3W 50ppm 1% Molded Met Plate AEC-Q200
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
11.999
Factory Lead Time:
22
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Current Sense Resistors - SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
CSM
50 mOhms
3 W
1 %
50 PPM / C
6.35 mm (0.25 in)
3.2 mm (0.126 in)
0.7 mm (0.028 in)