CFM14JT68K0
SEI Stackpole
708-CFM14JT68K0
CFM14JT68K0
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/4W, 68 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
22 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 5000   Multiples: 5000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
68 kOhms
250 mW (1/4 W)
5 %