CF2JT390R
SEI Stackpole
708-CF2JT390R
CF2JT390R
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 2W, 390 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
390 Ohms
2 W
5 %