CF1JT39R0
SEI Stackpole
708-CF1JT39R0
CF1JT39R0
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1W, 39 ohm, 5%
Minimum: 2000   Multiples: 2000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
CF_CFM
39 Ohms
1 W
5 %