CF1JB12K0
SEI Stackpole
708-CF1JB12K0
CF1JB12K0
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1W, 12 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
12 kOhms
1 W
5 %