CF18JB5K60
SEI Stackpole
708-CF18JB5K60
CF18JB5K60
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/8W, 5.6 Kohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 25000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
5.6 kOhms
125 mW (1/8 W)
5 %