CF14JB330R
SEI Stackpole
708-CF14JB330R
CF14JB330R
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/4W, 330 ohm, 5%
Minimum: 25000   Multiples: 1000
Ext. Price
Alternative Packaging
Mfr. Part No.:
Packaging:
Reel, Cut Tape
Availability:
In Stock
Price:
Min:
1
CF_CFM
330 Ohms
250 mW (1/4 W)
5 %