CF14JB2R40
SEI Stackpole
708-CF14JB2R40
CF14JB2R40
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/4W, 2.4 ohm, 5%
Minimum: 25000   Multiples: 1000
CF_CFM
2.4 Ohms
250 mW (1/4 W)
5 %