CF12GT47K0
SEI Stackpole
708-CF12GT47K0
CF12GT47K0
Mfr.:
Description:
Carbon Film Resistors - Through Hole RES, CF, 1/2W, 47 Kohm, 2%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 25000   Multiples: 5000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 5000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Carbon Film Resistors - Through Hole
RoHS:
CF_CFM
47 kOhms
500 mW (1/2 W)
2 %