CB7JB3R90
SEI Stackpole
708-CB7JB3R90
CB7JB3R90
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 7W, 3.9 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
3.9 Ohms
7 W
5 %