CB3JB4R70
SEI Stackpole
708-CB3JB4R70
CB3JB4R70
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 3W, 4.7 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
4.7 Ohms
3 W
5 %