CB2JB24R0
SEI Stackpole
708-CB2JB24R0
CB2JB24R0
Mfr.:
Description:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 2W, 24 ohm, 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1500   Multiples: 1500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
SEI Stackpole
Product Category: Wirewound Resistors - Through Hole
RoHS:
24 Ohms
2 W
5 %